Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlama hizmetlerinde Deha İlaçlama  firması siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Apartmanlarımız yaşam alan yerlerimizdir. Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak için bulunduğumuz ortamın temiz olmasını sağlamamız gerekmektedir.

Apartmanda içerisinde bulunan haşereler ve kemirgen canlılar ev halkına rahatsızlık vererek problemler çıkarmaktadır. Bunun sonucunda sağlık sorunlar ile baş başa kalınmaktadır. Bundan dolayı apartmanlarımızdan istemediğimiz haşerelerden korumamız gerekmektedir.

Böcekler Nerede Yaşarlar?

Böceklerin hepsi rutubetli, nemli ve karanlık yerleri sevmektedir. Boyları küçük olan  pire, hamam böceği gibi canlılar insanların ulaşamadığı her yere girip yaşamını sürdürebilmektedir. Apartmanda oturan daire sahipleri apartman ilaçlama işlemini düzenli olarak yaptırmaları gerekmektedir. Böcekler apartman içerisinde bulunan Bu canlılar apartman içerisinde kazan dairesi, çatı katları, giriş katları ve bodrum gibi yerlerde yuva kurmaktadır.

Apartman içerisinde yaşayan bu canlılar rahatça evlerin içine girerek çoğalmaktadır. Mutfak içerisinde görünen haşereler sebebiyle ev halkında bazı hastalıklara yakalanabilir. Apartman sakinleri, tam bir  fikir birliğinde karar alarak düzenli bir şekilde apartman ilaçlama işlemi yaptırmaları gerekmektedir. Apartmanı bulaşıcı hastalıklardan korumak için kesinlikle profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

Apartman İlaçlama Hangi Zamanlarda Yaptırılmalıdır?

Apartman ilaçlaması düzenli aralıklarda yaptırılması gerekmektedir. Böcekler ev içine girmeye başladığından ilaçlama yaptırmak için geç kalınmış olunacaktır. Bu sebeple  belli düzen içerisinde yılda en az bir defa apartman ilaçlama hizmetinin alınması gerekmektedir.

Bazı büyük apartmanlar bahar ve yaz ayları olmak üzere yılda iki defa yapılmaktadır.  Ekonomik olsun diye ucuz firmalar ile çalışmak size bir sonuç getirmeyecektir. Aksine uzman kişiler ve kimyasal ilaçların kullanılması sonucu böcekler ile tekrar mücadele edeceksiniz. Bu yüzden sektöründe öncü firma olan Deha İlaçlama ile çalışmalısınız.

Apartman İlaçlaması Yöntemi

İnsanların ve evcil hayvanları sağlığını korumak için apartman ilaçlaması hizmetini yaptırmak gerekmektedir. İlaçlama işlemleri kokulu veya kokusuz olmak üzere iki çeşit olarak yapılmaktadır. Apartman giriş ve çıkışlarda kişilerin etkilenmemesi için yapılması gereken tüm önlemler alınmalıdır. Apartman ilaçlama yöntemi binadaki haşere türü ve yoğunluğuna göre yapılmaktadır.

Bu tür ilaçlamalarda kalıcı çözümün olması için sadece apartman içerisine değil, bulunduğu çevresinin de işlem görmesi gerekmektedir. Haşereleri bir daha apartmanı sarmaması için binanın tüm alanları ilaçlanmalıdır.

İlaçlama saatlerce ve günlerce süren bir işlem değildir. İlaçlama yöntemleri kısa süre içerisinde uygulanıp hızlı bir şekilde sonuç alınmaktadır. Apartman ilaçlaması için kullanılmakta olan ilaçlar Deha İlaçlama firması tarafından Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak tedarik edilmektedir.

İlaçlama İşlemi Sonrası

İlaçlama işlemi öncesinde, ilaçtan yaşlı ve çocukların etkilenmemesi için tüm mahal sakinlerinin uyarılması gerekmektedir. Bazı böcekler kokusuz ilaçlara karşı direnç göstermektedir. Bu yüzden kesin çözümler için kokulu ilaçlarda kullanılması gerekmektedir.

Kokulu ilaç kullanıldığında, binanın içerisinin bir, iki saat  süre ile  kullanılmaması gerekmektedir. İşlem görmüş alanlarda bir iki gün boyuncada ıslak bir şekilde temizlik yapılmamalıdır. Kokulu ilaçlamanın özelliği oksijeni sıfıra kadar düşürür ve böceklerin sinir sistemini bozmaktadır. Bu sayede haşereler yuvalarından çıkar ve ölür. Etkili olan bu ilaçlama tekniğinde apartmanda kimsenin maskesiz bulunmaması gerekir. İlaçlar profesyonel ekip tarafından uygun kıyafet ile detaylı bir şekilde uygulanır.

Kalıcı Çözümler Sağlayın

Apartmanda haşerelerin görülmesinde en büyük etken, kapı önlerine koyulan çöplerden kaynaklanmaktadır. Bunun yanında kazan ve depolarda eski kıyafetlerin bırakılması sonucu haşereler yuva yapmaktadır.

Kedi ve köpeklerin vasıtasıyla gelen bit, pire ve keneler de bu ilaçlamalar sayesinde problemlerden uzak tutulacaktır. Haşere sıkıntısı yaşanmaması için her yıl düzenli olarak apartmanlar Deha ilaçlama firması tarafından ilaçlanmalıdır. Apartman ilaçlama , site yönetimi tarafından belirlenen tarih ev saatte yapılmaktadır.

ÜST
Open chat
Powered by