DEHA İLAÇLAMANIN’nın Amacı

Deha ilaçlama 2003 yılında haşere ve kemirgenlerle mücadele vermek amacıyla İzmir'de kurulmuştur. Kaliteden taviz vermeden ilaçlama hizmetlerini hayata geçirme konusunda oldukça hassas davranan uzman kadromuz, ilaçlama hizmetlerinde 100% başarı sağlamaktadır. Kullandığımız ilaç ve personelimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Deha İlaçlama Dünya Sağlık Örgütü’nün öngördüğü tüm kurallara uyan, ruhsatlı ve belgeli bir şirkettir. Halkımızın sağlığı, çalışma prensibimiz arasında her zaman önceliğimizdir. Bunun için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızı, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçirdikten sonra halkımızın hizmetine sunmaktayız. Şirket olarak prensibimiz yılın 365 günü 7 gün 24 saat müşteri isteği doğrultusunda hizmet sunmaktır. 16 yıldır bunu gerçekleştirebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Neden Deha İlaçlama

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sektörde kalite ve güveni hedefledik, modern teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmaya gayret göstermekteyiz! İlaçlama sektörüne kattığımız prensiplerle İzmir'de müşterilerimiz gözünde güven kazandık.

2003'ten Beri İlaçlama Hizmeti Veriyoruz

16 yıl önce bir yaz günü başlayan hikayemiz bizi bu günlere taşıdı! İzmir'de ilaçlamaya değer katmaktan mutluluk duyuyoruz. Verdiğimiz hizmetin yarattığı müşteri memnuniyeti tüm çabalarımızın doğru yönde olduğunu göstermekte.

İlaçlama Yaptığımız Yerler

Merkezimiz İzmir Karabağlar'da olup, Buca, Bornova, Karşıyaka, Gaziemir, Narlıdere, Balçova başta olmak üzere en uzak ilçelere kadar ilaçlama hizmet vermekteyiz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Kurum

Sadede haşere ilaçlarımızla değil, kadromuzla da onaylıyız! Sağlık Bakanlığı tarafından açılan kurslarda üstün başarı gösteren personelimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

NEDEN DEHA İLAÇLAMA

  • SAĞLIK
  • HIZ
  • FİYAT
  • ÇÖZÜM
  • MEMNUNİYET
ÜST