Villa İlaçlama

Haşerelerin ve enva-i çeşit böceklerin özellikle ilkbahar/yaz aylarının gelmesiyle toprak yüzeyine çıkarak yumurtlama evresine geçtiği ve çoğaldığı bilinen gerçeklerdendir. Özellikle de eviniz kırsaldaysa, bahçe içindeyse veyahut müstakil ev, villa statüsündeyse böcekler ve bilimum haşerelerle uğraşmak bir kabus haline dönüşebilir.

Villa İlaçlama Nasıl Yapılır?

Özellikle villalar, bahçe içinde doğa keyfini çıkarabileceğiniz ev modellerindendir. Ama bahçeyle bir zeminde yeşilliklerle iç içe yaşadığınız villanızı istenmeyen böcek ve haşerelerle paylaşmak zorunda değilsiniz. Bunun için Bilba İlaçlama size villa ilaçlaması hizmeti vererek bu sorunlardan kurtulmanız için %100 çözüm üretmektedir.

Bu gibi durumlarda kendi imkanlarınız dahilinde ne kadar da evlerinizi ya da mekanlarınızı filitlerseniz filitleyin, hangi marka ve kalitedeki ilaçlarla, kimyasallarla ilaçlarsanız ilaçlayın böcek baskınlarının önüne geçemeyebilirsiniz. Kapılara ya da pencerelere takılan sineklikler bile haşere baskınlarına çare olmayacaktır.

Bu durumda profesyonel destek kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Villanızın iç ve dış alanlarının etkin bir şekilde ilaçlanması gerekmektedir.

Neden Profesyonel Böcek İlaçlama Tercih Etmelisiniz?

Siz ne yaparsanız yapın hangi önlemleri alırsanız alın duvarda, tavanlarda gezen akrepler, dolaplarınızın içinde dolaşan hamam böcekleri, sinekler, sivri sinekler hatta kırkayaklar ve fareler yine evinizdeki istenmeyen ziyaretçiler olarak sizi rahatsız etmeye devam edecektir.

Üstelikte bu konuda evlerinizde bilinçsizce kullandığınız zehirli kimyasallarla böcek ilaçlama yapacağız derken küçük çocuklarınız için büyük tehlikelere hatta ölümlerin yaşanmasına dahi kapı aralayabilirsiniz. Sonuç olarak haşere ilaçlaması konusunda uzman olan profesyonel ekiplerden yararlanmak yapmanız gereken en doğru hareket olacaktır.

Haşere konusunda biyologlar ve ziraat mühendisi koordinesiyle çalışarak hizmet veren uzman ve profesyonel ekibimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı İzinli İlaçlama

Sağlık bakanlığının verdiği gerekli izin belgeleri ve yasaların gerektirdiği kalite standartlarında verdiğimiz hizmetler sayesinde eviniz tüm haşerelerden kısa sürede arındırılacaktır.

Eviniz ister bahçe katı olsun ister giriş katı, firmamız sayesinde davetsiz misafirlerden olan haşerelerden kolayca ve zahmetsizce üstelik de kısa sürede kurtulabilirsiniz. Gerek açık alanlarda gerekse kapalı alanlarda verdiğimiz hizmetler sağlığınızı riske sokmadan minimum sürelerde sizleri haşerelerden kurtarma odaklıdır.

Sağlığınız için fare ilaçlama ya da böcek ilaçlama uygulamalarıyla evlerinizi daha iyi yaşam alanları haline getirebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Karasinek mücadelesi, sivrisinek – larva mücadelesi, uçkun mücadelesi, arı, karınca, uçan karınca istilası, termit, kene, kemirgenler ve birçok canlı üzerinde gerçekleştirilmektedir.

Bulaşıcı ve ölümcül hastalık taşıma riski olan farelerden sonsuza dek kurtulmak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip ekiplerimizden yardım almak olacak. Profesyonel çözümlerimizle her zaman hizmetinizde olan villa ilaçlama firması Deha ilaçlamadır.

Uyguladığımız İşlemler

Özel olarak hazırlanmış olan preparatlarla haşerelerin bulunduğu bölgelere enjeksiyon uygulamaları, enjeksiyon uygulanamayacak olan bölgelerde böcek yemleri yerleştirmek suretiyle haşere dezenfektesi, jelle, kokusuz ilaçlar, havaya karışmayan özel mikrokapsül uygulamaları, yoğun haşerelerin istila ettiği ortamlarda ULV yöntemiyle mikro partikül püskürtme yöntemleridir.

Tüm bunların yanı sıra fare ya da sıçanlar üzerinde uygulanan yem istasyonları, özel trap üniteleri kullanımı, bakanlığınca onaylanmış olan insan sağlığına zararsız yemler ve kimyasallar kemirgenler üzerinde uyguladığımız haşerelerle savaş yöntemlerindendir.

Yukarda hizmetini verdiğimiz haşere ilaçlama tiplerinin yanı sıra karınca, güve, sinek vb. cinsleri gözle görülebilen haşerelerdir. Oysa ki bir de işin görünmeyen boyutu var. Örneğin halılılarınızın üzerine yayılarak gözle görünmeyen ama hızla üreyerek evlerinizi kaplayan üstelik de astımlı – alerji gibi sorunları olan kişilere zarar veren haşereler konusunda da yine endike çözümlerimiz bulunmaktadır.

Profesyonel Çözümler

Ek olarak yukarda bahsettiğimiz haşereler belki de diğerlerinin yanında çok daha masum olabilir. Çünkü kapılarınızın dışında yüksek dozda öldürücü zehirlerle silahlanmış olan kene gibi canlılar kol geziyor dahi olabilir.

Evlerinize ev hayvanlarınızla ya da farklı yollardan sıza bilen öldürücü keneler naivoris adlı virüsle sizi kırım kongo virüsü dahi bulaştırabilir. Bilindiği gibi bu son derece öldürücü bir virüstür. Ülkemizin iklimi uygun olduğundan Türkiye’de keneye sıklıkla rastlanmaktadır. Bahçede, yeşilliklerin üzerine yaşayan bu canlı, konak olarak evcil hayvanları da kullandığından evcil hayvanınızla evinize kadar girmemesi içten bile değildir.

Bu nedenle evinizde kene fark ettiğinizde hemen uzman haşere ekibimizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kene, pire ya da diğer haşerelerin bulunduğu her türlü mekanda profesyonel böcek ilaçlama tekniklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik bu hizmeti villa ilaçlama ücretleri bakımından en uygun, en ucuz şekilde sağlamaktayız.

ÜST
Open chat
Powered by